TigerII WAP Tools 1.0.1

Aktualizacja TigerII WAP Tools do wersji 1.0.1.

wiecej...

 
 TigerII Tools 1.1.2

Wsparcie dla formatu graficznego PNG, kolorowaie składni C++ i XML dla MiniPada, nowe funkcjonalnosci w Skalpelku.

wiecej...

 
 TigerII WAP Tools 1.0

NOWOŚĆ! Zestaw narzędzi pomocnych przy tworzeniu witryn opartych na technologii WAP.

wiecej...

 
 Lista mailingowa

Jeżeli chcesz otrzymy-wać najświeższe informacje na swój adres e-mail - wystarczy, że go wpiszesz poniżej.


  
© Marcin Łagonda for Vega s.c.   
37832   
WstępNowościProgramySklepForumEnglish version
 


Tiger II Tools dla Windows
Ściągnij wersję 1.1.2: PL / EN


Zestaw zaawansowanych narzędzi umożliwiających przygotowywanie złożonych elementów stron WWW takich jak skomplikowane tabele i formularze, mapy odnośników, galeriie obrazków. Jako dodatek w pakiecie znajduje sie także TigerII MiniPad - Edytor HTML. TigerII Tools jest dostępny jako osobny produkt, a także stanowi część pakietu TigerII Millenium w wersji Proffessional. Wersja TigerII Millenium Standard posiada uproszczone wersje tych narzędzi. Wersja DEMO umożliwia na 19-krotne uruchomienie.

więcej...


Tiger II WAP Tools dla Windows
Ściągnij wersję 1.0.1: PL / EN


Zestaw narzędzi przeznaczonych do tworzenia serwisow opartych o protokół WAP. Zawiera edytor kodu WML oraz edytor graficzny umożliwijący pracę z plikami WBMP. Wersja DEMO umożliwia na 19-krotne uruchomienie.

więcej...Tiger II dla Windows
Ściągnij wersję 1.0.13: PL / EN
Upgrade 1.0.12 - 1.0.13 : PL / EN

Tiger II jest tekstowym edytorem HTML, wyposażonym w narzędzia wspomagające pracę webmastera. Używając go unikniesz wielu standardowych pomyłek, które możesz popełnić przy tworzeniu witryn WWW. Tiger kontroluje stronę kodową tworzonych dokumentów, dba o to, aby pliki dołaczane do dokumentu znajdowały się w jego zasięgu po umieszczeniu go na koncie WWW. W razie potrzeby sugeruje zmianę ich położenia i w przypadku zgody użytkownika dokonuje jej. Tworznie tabel i formularzy jest teraz bardzo proste gdyż już na etapie ich projektowania widzisz co masz. Zasada projektowania jest taka sama jak w przypadku edytora MS Word™.

więcej...


TigerII MiniPad dla Windows
Ściągnij wersję 1.0.16: PL / EN

Darmowy edytor HTML, który znakomicie zastępuje systemowy Notatnik. Kolorowanie składni, polskich stron kodowych i inne.

więcej...


Tiger 98 dla Windows
Ściągnij wersję 1.1: PL / EN


Posiada narzędzia grupujące dokumenty w projekty, mechanizm kolorowania składni, umożliwia reedycję wstawionych znaczników.

więcej...